VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Aethra Z1
Aethra Z1 van Funke is een brokaat waaierbatterij met veelkleurige knipperende lampjes en blauwe sterren.
Effecten:
1.) Brokaatstaart aan brokaatkroon met witte knipperende sterren
2.) Brokaatstaart aan brokaatkroon met groene knipperende sterren
3.) Brokaatstaart aan brokaatkroon met rode knipperende sterren
4.) Laatste salvo, brokaatstaart aan brokaatkroon met blauwe sterren.
| Artikelnummer: | FC20-63-1 |
| Brutogewicht: | 3,35 kg |
| EAN: | 5901122900825 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 497,7 g |
| Kaliber: | ca. 20 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 22 sec |
| Schotenaantal: | 70 |