VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Corolla Blue Z1
Corolla Blue Z1 van Funke is een waaiervormige batterij met blauwe vuurpotten die een Corolla-staart vormen en Corolla-boeketten met blauwe sterren. De batterijen worden snel in een Z-vorm afgevuurd en bij impact wordt het laatste salvo in waaiervorm afgevuurd.
| Artikelnummer: | FC20-49-5 |
| Brutogewicht: | 3,5 kg |
| EAN: | 5901122926481 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 490 g |
| Kaliber: | ca. 20 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 22 sec |
| Schotenaantal: | 56 |