VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Funken-Finale 1
Funken-Finale 1 van Funke is een titanium saluutbatterij met 36 schoten in 20mm-kaliber, bestaande uit blauwe vuurpotten, een crackerstaart en een laatste titanium saluut. Afgevuurd in een snelle, escalerende reeks.
| Artikelnummer: | FC20-36-1 |
| Brutogewicht: | 1,88 kg |
| EAN: | 5901122900764 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 1.3G |
| NEM: | 306 g |
| Kaliber: | ca. 20 mm |
| Effecthoogte: | ca. 30 m |
| Brandduur: | ca. 19 sec |
| Schotenaantal: | 36 |