VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Glimmer
Glimmer van Funke is een 100-schots 20mm compound met de volgende effecten:
1.) Groene vuurpot naar titanium gouden staart klim naar titanium gouden wilg met groene sterren en gouden glitters
2.) Paarse vuurpot naar titanium gouden staart klim naar titanium gouden wilg met paarse sterren en gouden glitters
3.) Blauwe vuurpot naar titanium gouden staart klim naar titanium gouden wilg met blauwe sterren en gouden glitters
4.) Veelkleurige vuurpot naar titanium gouden staart klim naar titanium saluut
| Artikelnummer: | FC20-100-1 |
| Brutogewicht: | 5,4 kg |
| EAN: | 5901122926603 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2; 1.3 G |
| NEM: | 1099 g |
| Kaliber: | ca. 20 mm |
| Brandduur: | ca. 31 sec |
| Schotenaantal: | 100 |