Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Neon Knights 1
Neon Knights 1 van Funke is een reeks veelkleurige pioenrozen en dahlia's die in afwisselende richtingen opstijgen, gecombineerd met titanium explosies en zilveren palmen.
Effecten:
1.) Brokaatstaart die opstijgt naar een blauworanje pioenroos met titanium explosies
2.) W-vormige waaier van zilveren staarten die opstijgt naar blauwe pioenrozen met zilveren palmen
3.) Brokaatstaart die opstijgt naar een turquoise en bloedrode pioenroos met titanium explosies
4.) V-vormige waaier van zilveren staarten die opstijgt naar zilveren palmen met bloedrode sterren
5.) Brokaatstaart die opstijgt naar een citroen- en paarse pioenroos met titanium explosies
6.) W-vormige waaier van zilveren staarten die opstijgt naar citroen- en zilveren palmen
7.) Brokaatstaart die opstijgt naar turquoise dahliasterren met violette lichtgevende sterren, met titanium explosies
| Artikelnummer: | FC25-34-1 |
| Brutogewicht: | 2,67 kg |
| EAN: | 5901122920144 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 465 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 30 sec |
| Schotenaantal: | 34 |