VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Rising Python Purple
Rising Python Purple van Funke is een enkele rij 10-schots vuurpotwaaier van paarse Medusa-sterren met zilveren vonkenstaart
| Artikelnummer: | FSR30-10-15s |
| Bruttogewicht: | 1,5 kg |
| EAN: | 5901122925507 |
| Einzelteile: | 1 |
| Kategorie: | F2 |
| NEM: | 295 g |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Effekthöhe: | ca. 30 m |
| Brenndauer: | ca. 2 Sek |
| Schussanzahl: | 10 |