VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Scala S25-B
De Scala S25-B van Funke is een batterij met een tracer-opstijging naar sterboeketten met titanium bursters in 5 verschillende kleuren, die snel achter elkaar in afwisselende bursts worden afgevuurd.
| Artikelnummer: | FC20-25-2 |
| Brutogewicht: | 1,25 kg |
| EAN: | 5901122900740 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 ==> 1.3 |
| NEM: | 200 g |
| Kaliber: | ca. 20 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 13 sec |
| Schotenaantal: | 25 |