VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Snowblind
Snowblind van Funke is een 100-schots 30mm compound met snel opgestookte zilveren crackervuurpotten tot een zilveren crackerstaartopstijging en bouquet, met een laatste titanium saluut.
| Artikelnummer: | FC30-100-5 |
| Brutogewicht: | 16,2 kg |
| EAN: | 590112295637 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2; 1.3 G |
| NEM: | 2500 g |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Brandduur: | ca. 40 sec |
| Schotenaantal: | 100 |