VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Whistling Ghosts
Whistling Ghosts van Funke is een lang brandende, laagfrequente huiler met een zilveren vonkenstaart.
| Artikelnummer: | FC25-16-7 |
| Brutogewicht: | 1,43 kg |
| EAN: | 5901122926459 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 192 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 24 sec |
| Schotenaantal: | 16 |