VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Whistling Waterfalls
Whistling Waterfalls van Funke is een snel, laag schallend waterorgel met een zilveren staart en witte, flitsende punten.
| Artikelnummer: | FC25-25-18 |
| Brutogewicht: | 2,63 kg |
| EAN: | 5901122926306 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 450 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 3 sec |
| Schotenaantal: | 25 |