VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Aeon
Aeon van Albert Feuerwerk is een 20mm-batterij met 7 schoten en een Zilverstaart klim naar zilveren cracker boeket
| Artikelnummer: | AC20-7-3 |
| Brutogewicht: | 0,25 kg |
| EAN: | 5901122911616 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 56 g |
| Kaliber: | ca. 20 mm |
| Effecthoogte: | ca. 40 m |
| Brandduur: | ca. 10 sec |
| Schotenaantal: | 7 |