VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Austrum Z1
Austrum Z1 van Funke is een waaiervormige batterij met boeketten en vuurpotten met witte oogkleppen en rode sterren.
| Artikelnummer: | FC20-63-2 |
| Brutogewicht: | 4,25 kg |
| EAN: | 5901122900832 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 490 g |
| Kaliber: | ca. 20 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 22 sec |
| Schotenaantal: | 70 |