VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Bigfoot van Weco Feuerwerk
Schitterende kometen in groen, blauw en rood met een groot gouden spinneneffect en blauwe sterren,
evenals indrukwekkende gouden fonkels, gouden wilgen met groene sterren en prachtige knisperende vuurpotten,
waarvan sommige in een waaierpatroon zijn afgebeeld.
| Artikelnummer: | 350018 |
| Brutogewicht: | 3,24 kg |
| EAN: | 4047291047648 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 470,3 g |
| Kaliber: | ca. 22 mm |
| Effecthoogte: | ca. 40 m |
| Brandduur: | ca. 55 sec |
| Schotenaantal: | 53 |