VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Blacksmith Betty
Howdy, “Blacksmith Betty van Nico” is in de stad en laat de vonken er vanaf vliegen!
De krachtige 20-shot batterij (490 NEM) met opkomende, goudflikkerende lichtsterren gevolgd door luide demontage in grote, goudflikkerende "bloemkrooneffecten" met rode, groene of blauwe knipperende sterren laat de prairie echt trillen. En voor de confrontatie? Een 4-shot finale die elke cowboy en cowgirl zal verbazen.
| Artikelnummer: | 05768 |
| Brutogewicht: | 2,86 kg |
| EAN: | 4014361057685 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 490 g |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Effecthoogte: | ca. 60 m |
| Brandduur: | ca. 25 sec |
| Schotenaantal: | 20 |