VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Expression
Expression van Argento Batterij met 13 schoten, brandduur van ca. 21 sec. Gouden crackerstaart tot goudcrackerboeket met dahliasterren in blauw, oranje en paars
| Artikelnummer: | AC30-13-18 |
| Brutogewicht: | 1,625kg |
| EAN: | 5901122911289 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 287 g |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 21 sec |
| Schotenaantal: | 13 |