VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Brocade Scala Z
Brocade Scala Z van Funke is een uitgewaaierde batterij met een brokaten staart die opstijgt naar veelkleurige boeketten met een titanium detonator in vier variaties, snel afgevuurd in een Z-vorm met een laatste salvo in waaiervorm bij impact.
Effecten:
1.) Brocade staart naar sterrenboeket in groen en oranje met een titanium detonator
2.) Brocade staart naar sterrenboeket in paars en geel met een titanium detonator
3.) Brocade staart naar sterrenboeket in blauw en rood met een titanium detonator
4.) Brocade staart naar sterrenboeket in veelkleurig met een titanium detonator, bij impact
| Artikelnummer: | FC20-63-3 |
| Brutogewicht: | 3,35 kg |
| EAN: | 5901122926702 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 497,7 g |
| Kaliber: | ca. 20 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 22 sec |
| Schotenaantal: | 63 |