VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Candy Mountain
Candy Mountain van Albert Feuerwerk is een vuurwerkcompound met 100 schoten in een kaliber van 25 mm en heeft de volgende effecten:
1.) Gouden knipperlichtvuurpot naar blauwe tracer, klim naar gouden knipperlichten met paarse en blauwe gloedsterren
2.) Groene knipperlichtvuurpot naar paarse tracer stijgen naar groene knipperlichten met gele en paarse gloedsterren
3.) Rode flitser vuurpot naar groene tracer stijgen naar rode flitsers met blauwe en groene lichtsterren
4.) Vuurpot op goud, rode en groene indicatoren naar blauwe tracer stijgen naar blauwe en paarse pioenroos met indicatoren in rood, groen en goud
| Artikelnummer: | AC25-100-1 |
| Brutogewicht: | 10,2 kg |
| EAN: | 5901122913542 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 1600 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | ca. 40 m |
| Brandduur: | ca. 35 sec |
| Schotenaantal: | 100 |