VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Corolla Blue
Corolla Blue van Funke is een 100-schots 30mm compound met snel gestookte blauwe vuurpotten tot Corolla-staartstijging en blauwe boeketten met Corolla kroonwilgen, met een laatste salvo!
| Artikelnummer: | FC30-100-3 |
| Brutogewicht: | 15 kg |
| EAN: | 5901122920847 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2; 1.3 G |
| NEM: | 2500 g |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Brandduur: | ca. 40 sec |
| Schotenaantal: | 100 |