VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Deep Pulse
Deep Pulse van #Watt is een 30 schots siercake met dikke zilveren mines onderin en boven een breed scala aan populaire effecten met een mega dikke crackling chrysanthemum finale! Een beest!
| Artikelnummer: | 1015 |
| Brutogewicht: | 2,35 kg |
| EAN: | 8720274210159 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 420 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | ca. 10-15 m |
| Brandduur: | ca. 30 sec |
| Schotenaantal: | 30 |