VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Dresden
Dresden van Nico is een 36-schots batterij, waarbij elk schot met steeds kortere tussenpozen omhoog schiet, gepaard gaat met adembenemende fluiteffecten en vervolgens uiteenvalt in zilveren treurwilgen met gekleurde punten, gouden spinneneffecten of bloeiende goudgele chrysanten.
| Artikelnummer: | 99533 |
| Brutogewicht: | 3,45 kg |
| EAN: | 4014361995338 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 402 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | ca. 60 m |
| Brandduur: | ca. 40 sec |
| Schotenaantal: | 36 |