VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Fox in the Box
Fox in the Box van Weco Feuerwerk is een 20-schots batterij met luide fluit- en knispereffecten gecombineerd met prachtige kometen in rood, groen en zilver, gevolgd door indrukwekkende boeketten in groen/wit, violet/wit en geel/wit.
| Artikelnummer: | 3138-42 |
| Brutogewicht: | 0,26 kg |
| EAN: | 4047291083523 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 42,35 g |
| Kaliber: | ca. 16 mm |
| Effecthoogte: | ca. 20 m |
| Brandduur: | ca. 25 sec |
| Schotenaantal: | 20 |