VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Fuchslistig van EVOMEISTER
Fuchslistig is een serie met 4 batterijen van Evomeister, de beste effecten gemengd in één serie.
| Artikelnummer: | 4011 |
| Brutogewicht: | 3,63 kg |
| EAN: | 8717537140117 |
| Eenheidsdelen: | 4 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 504 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | ca. 35 m |
| Brandduur: | ca. 32-48 sec |
| Schotenaantal: | 4x11 |