VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Fusion
Fusion van Weco Feuerwerk is een batterij van 54 schoten met schitterende kometen in rood en groen, gevolgd door indrukwekkende knetterende effecten met luide fluittonen en ploffende sterren, elk schot in de vorm van een waaier.
| Artikelnummer: | 3182 |
| Brutogewicht: | 0,90 kg |
| EAN: | 4047291055124 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 165,96 g |
| Kaliber: | ca. 15 mm |
| Effecthoogte: | ca. 75 m |
| Brandduur: | ca. 25 sec |
| Schotenaantal: | 54 |