VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Ghost Lights
Ghost Lights van Weco Feuerwerk is een batterij met 16 schoten met veelkleurige komeetachtige opstijgingen, gecombineerd met indrukwekkende fonkelende sterrenboeketten
in meerdere kleuren en levendig geknetter, deels in waaiervorm.
| Artikelnummer: | 3187 |
| Brutogewicht: | 0,8 kg |
| EAN: | 4047291055629 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 121,6 g |
| Kaliber: | ca. 20 mm |
| Effecthoogte: | ca. 40 m |
| Brandduur: | ca. 25 sec |
| Schotenaantal: | 16 |