VOORVERKOOP GESLOTEN
Alle bestellingen uit de voorverkoop worden op dit moment klaargezet. Nog niets besteld? Onze winkel heeft nog talrijke producten op voorraad voor de losse verkoop. We zien je graag op 29, 30 en 31 december in een van onze winkel!
Team Chico Feuerwerk
Alle bestellingen uit de voorverkoop worden op dit moment klaargezet. Nog niets besteld? Onze winkel heeft nog talrijke producten op voorraad voor de losse verkoop. We zien je graag op 29, 30 en 31 december in een van onze winkel!
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Gold-Blue
Gold-Blue van Funke is een 20 mm vuurwerkbatterij met blauwe pioenrozen gecombineerd met diverse goudeffecten.
Effecten: Blauwe tracer klimt op naar een blauw sterrenboeket met:
1.) Goudenregen
2.) Brokaatwilg
3.) Gouden oogkleppen
4.) Kroonwilg
| Artikelnummer: | FC20-16-2 |
| Brutogewicht: | 0,75 kg |
| EAN: | 5901122900696 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 128 g |
| Kaliber: | ca. 20 mm |
| Effecthoogte: | ca. 30 m |
| Brandduur: | ca. 13 sec |
| Schotenaantal: | 16 |