VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Goldtresor
Goldtresor van Nico is een 13-schots batterij die opeenvolgende opstijgende gouden lichteffecten gevolgd door een transformatie naar gouden brokaatkronen, eindigend in een volleyfinale van 6 schoten.
| Artikelnummer: | 50246 |
| Brutogewicht: | 0,75 kg |
| EAN: | 4014361502468 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 144 g |
| Kaliber: | ca. 15 mm |
| Effecthoogte: | ca. 30 m |
| Brandduur: | ca. 20 sec |
| Schotenaantal: | 36 |