VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Green Python
Green Python van Funke is een nieuwe vuurwerkbatterij van 30 mm kaliber met 20 schoten groene komeetstaartstijgers die uiteenspatten in groene Medusa-sterren met zilveren vonkstaarten.
| Artikelnummer: | FC30-20-18 |
| Brutogewicht: | 2,88 kg |
| EAN: | 5901122925569 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 500 g |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 15 sec |
| Schotenaantal: | 20 |