VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Midnight Madness
Midnight Madness van Weco Fireworks is een vuurwerksysteem met één ontsteking! Vier aan elkaar gekoppelde, extra krachtige vuurwerkbatterijen. Soms heb je een dosis waanzin nodig om je leven op te vrolijken! Krachtige vuurpotten, kleurrijke boeketten met fonkelende sterren, zilveren palmen, gouden kronen en grote palmeffecten verlichten de duisternis.
| Artikelnummer: | 201085 |
| Brutogewicht: | 3,6 kg |
| EAN: | 4047291065895 |
| Eenheidsdelen: | 4 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 545 g |
| Kaliber: | ca. 15 mm |
| Effecthoogte: | ca. 40 m |
| Brandduur: | ca. 85 sec |
| Schotenaantal: | 167 |