VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Overload
Overload van Nico is een 50-schots batterij die de ene na de andere afvuurd: een krachtige batterij aan effecten met grote zilveren palmen, groene of gouden fonkelende sterrenboeketten, kleurrijke chrysanten of langdurig knetterende lansen.
| Artikelnummer: | 51010 |
| Brutogewicht: | 2,1 kg |
| EAN: | |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 338 g |
| Kaliber: | ca. 20 mm |
| Effecthoogte: | ca. 40 m |
| Brandduur: | ca. 40 sec |
| Schotenaantal: | 50 |