VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Popping Flowers
Popping Flowers van Nico is een 13-schots batterij die de ene na de andere opstijgend met een zilveren lichtspoor, gevolgd door een luide afbraak in grote ploppende effecten met geknetter, eindigend in een salvo van drie als finale.
| Artikelnummer: | 99518 |
| Brutogewicht: | 1,56 kg |
| EAN: | 4014361995185 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 219 g |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Effecthoogte: | ca. 50 m |
| Brandduur: | ca. 25 sec |
| Schotenaantal: | 13 |