VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Pretty in Pink
Pretty in Pink van Albert Feuerwerk is een batterij met 36 schoten in 25mm-kaliber met goud- en cracker-effecten in afwisselende richtingen, altijd gecombineerd met roze neonsterren, met een dubbele laatste waaiersalvo.
Effecten:
1.) Titaniumgouden staart stijgt op naar titaniumgouden wilgen met gouden glitters en roze neonsterren.
2.) V-vormige waaiers van brokaatstaart stijgt op naar brokaatkronen en neonsterren in citroenroze en aquaroze.
3.) Gouden crackerstaart stijgt op naar gouden crackerboeketten met neonsterren in roze, aqua en citroen.
4.) Dubbele laatste waaiersalvo van zilveren crackervuurpotten naar zilveren crackerstaart stijgt op naar zilveren crackerboeketten met felle, neonroze dahliasterren.
| Artikelnummer: | AC25-36-5 |
| Brutogewicht: | 3,275 kg |
| EAN: | 4262363231712 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 499,9 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | ca. 40 m |
| Brandduur: | ca. 40 sec |
| Schotenaantal: | 36 |