VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Red Dahlia
Red Dahlia van Nico is een 13-schots batterij die de een na de ander, opkomend met een rode lichtstreep, gevolgd door een luide uitbarsting van grote rode dahliaboeketten met zilveren flitsen. Eindigend in een salvo van drie als finale.
| Artikelnummer: | 99517 |
| Brutogewicht: | 1,56 kg |
| EAN: | 4014361995178 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 202 g |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Effecthoogte: | ca. 50 m |
| Brandduur: | ca. 25 sec |
| Schotenaantal: | 13 |