VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Red Tears
Red Tears van Nico is een 13-schots batterij die de een na de ander, oprijzend met een rode lichtstreep, gevolgd door een luide uitbarsting van rode sterren met een vertraagd verrassingseffect. Eindigend in een salvo van drie als finale.
| Artikelnummer: | 99515 |
| Brutogewicht: | 1,56 kg |
| EAN: | 4014361995154 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 200 g |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Effecthoogte: | ca. 50 m |
| Brandduur: | ca. 25 sec |
| Schotenaantal: | 13 |