VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Remmidemmi
Remmidemmi van Nico is een 13-schots batterij die één voor één opstijgen met een zilveren of rode lichtgevende streep en transformeren vervolgens in kleurrijke sterrenboeketten, omlijst door groene of gouden glittersterren, eindigend in een finale van 5 snel opstijgende rode lichtgevende kometen die transformeren in gouden brokaatkronen met knetterende stereffecten.
| Artikelnummer: | 5239 |
| Brutogewicht: | 1,27 kg |
| EAN: | 4014361052390 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 164 g |
| Kaliber: | ca. 20 mm |
| Effecthoogte: | ca. 40 m |
| Brandduur: | ca. 25 sec |
| Schotenaantal: | 26 |