VOORVERKOOP GESLOTEN
Alle bestellingen uit de voorverkoop worden op dit moment klaargezet. Nog niets besteld? Onze winkel heeft nog talrijke producten op voorraad voor de losse verkoop. We zien je graag op 29, 30 en 31 december in een van onze winkel!
Team Chico Feuerwerk
Alle bestellingen uit de voorverkoop worden op dit moment klaargezet. Nog niets besteld? Onze winkel heeft nog talrijke producten op voorraad voor de losse verkoop. We zien je graag op 29, 30 en 31 december in een van onze winkel!
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Rising Python Red
Rising Python Red van Funke is een enkele rij 10-schots vuurpotwaaier van rode Medusa-sterren met zilveren vonkenstaart
| Artikelnummer: | FSR30-10-14s |
| Bruttogewicht: | 1,5 kg |
| EAN: | 5901122925491 |
| Einzelteile: | 1 |
| Kategorie: | F2 |
| NEM: | 295 g |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Effekthöhe: | ca. 30 m |
| Brenndauer: | ca. 2 Sek |
| Schussanzahl: | 10 |