VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Scuba
Scuba van Volt! heeft extreem goede gouden spinners met dikke blinkers & colordahlia’s. Massive!
| Artikelnummer: | 6114 |
| Brutogewicht: | 3,5 kg |
| EAN: | 8720274261144 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 498 g |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Effecthoogte: | ca. 25-30 m |
| Brandduur: | ca. 25 sec |
| Schotenaantal: | 25 |