VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Starfall
Starfall van Weco Feuerwerk is een 31-schots batterij met intens lichtgevende, knetterende kometen in het blauw, gevolgd door indrukwekkende fonkelende sterrenboeketten in het rood en groen, en grote gouden glitterboeketten met groene en rode punten, waarvan sommige in waaiervorm zijn afgevuurd.
| Artikelnummer: | 350058 |
| Brutogewicht: | 2,75 kg |
| EAN: | 4047291060494 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 485,15 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | ca. 40 m |
| Brandduur: | ca. 35 sec |
| Schotenaantal: | 31 |