VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Tonic Twister
Tonic Twister van Albert Feuerwerk is een 90-schots 25mm-kaliber hagel bestaande uit grote zilveren spiralen, afgevuurd met verschillende snelheden, die leiden naar brokaatkronen met gekleurde en flitsende sterren.
Effecten:
Zilveren spiralen leiden naar brokaatkronen met:
1.) Blauwe en gele sterren
2.) Blauwe en paarse sterren
3.) Paarse en gele sterren
4.) Paarse en bloedrode sterren
5.) Blauwe en groene sterren
6.) Paarse en groene sterren
7.) Groene flitsers, gouden flitsers en rode flitsers in snelle opeenvolging
| Artikelnummer: | AC25-90-1 |
| Brutogewicht: | 8,2 kg |
| EAN: | 4262363231149 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 1278 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | ca. 40 m |
| Brandduur: | ca. 60 sec |
| Schotenaantal: | 90 |