VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Akira
Akira van Argento is een batterij met 13 schoten in kaliber 30 mm van Argento. Een blauwe vuurpot met een rode knipperlichtstaart en een blauwe dahlia met rode bloemensterren.
| Artikelnummer: | AC30-13-10 |
| Brutogewicht: | 1,75 kg |
| EAN: | 5901122910602 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 325 g |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 21 sec |
| Schotenaantal: | 13 |