VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Avalanche
Avalanche van Argento is een 36-schots batterij met waaiervuur in kaliber 25 mm. De salvo's variëren van tweetraps Silver Cracker vuurpotten tot Silver Cracker staartopstijgingen en Silver Cracker boeketten.
| Artikelnummer: | AC25-36-F1 |
| Brutogewicht: | 3,45 kg |
| EAN: | 4262363231927 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 496,8 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | ca. 35 m |
| Brandduur: | ca. 15 sec |
| Schotenaantal: | 36 |