Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Cobalt
Cobalt van Argento is een batterij met 40 schoten in 25mm kaliber met afwisselend blauwe pioenrozen en diverse gouden effecten, altijd gecombineerd met flitsende sterren. Blauwe tracer klimt naar een blauw sterrenboeket met gouden flitsende sterren; titanium gouden staart klimt naar een titanium gouden wilg met gouden flitsende sterren; blauwe tracer klimt naar een blauw sterrenboeket met groene flitsende sterren; brokaat staart klimt naar een brokaat kroon met groene flitsende sterren; blauwe tracer klimt naar een blauw sterrenboeket met rode flitsende sterren; kroonkurk staart klimt naar een kroonkurkwilg met rode flitsende sterren; blauwe tracer klimt naar een blauw sterrenboeket met witte flitsende sterren; witte flitser staart klimt naar een brokaat kroon met witte flitsende sterren.
| Artikelnummer: | AC25-40-1 |
| Brutogewicht: | 3,33 kg |
| EAN: | 5901122911272 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 500 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | ca. 35 m |
| Brandduur: | ca. 36 sec |
| Schotenaantal: | 40 |