VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Dinero
Dinero van St8ment is een siercake met 40 schoten siervuurwerk. Voornamelijk gouden effecten gecombineerd met gekleurde parels.
Met verschillende formaten tubes en meerdere schietrichtingen een geweldig product met de juiste proporties.
| Artikelnummer: | 8033 |
| Brutogewicht: | 3,25 kg |
| EAN: | 8717537180335 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 458 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | ca. ... m |
| Brandduur: | ca. ... sec |
| Schotenaantal: | 40 |