VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Dragon
De Dragon van Riakeo is een cake met 20 shots
1) Salvo van brokaatgoud en rode sterren
2) Salvo van brokaatgoud en groene sterren
3) Salvo van brokaatgoud en paarse sterren
4) Salvo van brokaatgoud en roze sterren
5) Salvo van brokaatgoud en witte knipperende sterren
| Artikelnummer: | HF2242 |
| Brutogewicht: | 2,75 kg |
| EAN: | 1320090122420 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2, 1.3G |
| NEM: | 500 gram |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 20 sec |
| Schotenaantal: | 20 |