VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Freimaurer
Freimaurer van Blackboxx heeft grote gouden flikkerende kronen met gekleurde veranderende punten in rood, blauw, felgroen, paars, oranje en groen knipperend. Opstijgend met gouden flikkerende staart.
| Artikelnummer: | 20732 |
| Brutogewicht: | 2,89 kg |
| EAN: | 4250759503758 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 481 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Brandduur: | ca. 45 sec |
| Schotenaantal: | 36 |