Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Goldbomber
De Gold Bomber van Funke is een compoundvuurwapen met 144 schoten in kaliber 24 mm met diverse gouden effecten, altijd met een komeetstaart of screech whirl-opstijging, snelvuur salvo's en een titanium saluut als finale.
Effecten:
1.) Gouden staart-opstijging naar gouden regen
2.) 3 salvo's screech whirl-opstijgingen naar brokaatgoud
3.) Gouden staart-opstijging naar gouden regen
4.) 3 salvo's screech whirl-opstijgingen naar gouden oogkleppen
5.) Gouden staart-opstijging naar gouden regen
6.) 3 salvo's screech whirl-opstijgingen naar kroonwilgen
7.) Snel afwisselende brokaatstaart- en screech whirl-opstijgingen naar brokaatkronen
8.) Laatste salvo van brokaatvuurpotten naar screech whirl-opstijgingen naar titanium saluutschoten
| Artikelnummer: | FC24-144-1 |
| Brutogewicht: | 11,3 kg |
| EAN: | 5901122926139 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2; 1.3 G |
| NEM: | 1833 g |
| Kaliber: | ca. 24 mm |
| Brandduur: | ca. 51 sec |
| Schotenaantal: | 144 |