VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Golden Spider
De Gouden Spin van Pyrocentury, een batterij met 25 schoten, gigantische gouden wilgen met gouden flitsers en vuurtoppen.
| Artikelnummer: | APF 2060 |
| Brutogewicht: | 3,9 kg |
| EAN: | |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 500 gram |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 20 sec |
| Schotenaantal: | 25 |