VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Goldkäfer
Introductie van de GOLDKÄFER van Nico! Deze batterij is een echte SCHAT! Met de 36 snel afgevuurde goudkevereffecten is hij perfect als eindbatterij!
| Artikelnummer: | 05818 |
| Brutogewicht: | 4,2 kg |
| EAN: | 4014361058187 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 462 g |
| Kaliber: | ca. 29 mm |
| Effecthoogte: | ca. 50 m |
| Brandduur: | ca. 17 sec |
| Schotenaantal: | 36 |