VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Hanami
Hanami van Argento is een 10-schots vuurwerkbatterij van 25 mm kaliber met een Blauwe comeet die opstijgt naar een blauwe pioenroos met rode bloemsterren.
| Artikelnummer: | AC25-10-25 |
| Brutogewicht: | 0,94 kg |
| EAN: | 2901122910435 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 138 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | ca. 35 m |
| Brandduur: | ca. 20 sec |
| Schotenaantal: | 10 |