VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Harpyie
Harpyie van Argento is een batterij met 25 schoten en krijsende wervelopstijgingen naar 5 afwisselende effecten.
Effecten:
Krijsende wervelopstijgingen naar afwisselend:
1.) Groene knipperlichten met blauwe sterren
2.) Goudregen
3.) Blauw met gele kometen
4.) Brokaatgoud
5.) Zilverkraker
| Artikelnummer: | AC25-25-1 |
| Brutogewicht: | 1,98 kg |
| EAN: | 4262363232009 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 375 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | ca. 35 m |
| Brandduur: | ca. 31 sec |
| Schotenaantal: | 25 |