VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
KingPin van Volt
Met deze 30 schots cake ben jij de Kingpin in de buurt.
Elke rij heeft een ander gouden effect gecombineerd met een ondersteunend effect. Hele dikke cake dit!
| Artikelnummer: | 6210 |
| Brutogewicht: | 2,5 kg |
| EAN: | 872027462109 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 398,5 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | ca. 15-20 m |
| Brandduur: | ca. 19 sec |
| Schotenaantal: | 30 |